Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Text
uk: Текст

en: Fields
uk: Поля

en: Reference
uk: Посилання

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: iFrame
uk: IFrame

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Enable Description field
uk: Увімкнути поле опису

en: File selection handler settings
uk: Налаштування обробника для вибору файла
