Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The source language from which this translation was created.
ar: اللغة المصدر التي نُقِلت منها هذه الترجمة

en: The author of this translation.
ar: المترجم الذي ترجم هذا

en: The Unix timestamp when the translation was created.
ar: وقت نشر الترجمة بصيغة يونكس

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
ar: وقت حفظ الترجمة الأخير بصيغة يونكس

en: The target language for this translation.
ar: اللغة الهدف لهذه الترجمة
