Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Migration
ca: Migració

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: Revision timestamp
ca: Marca horària de la revisió

en: The primary identifier for this version.
ca: L'identificador primari per aquesta versió.

en: The author of this translation.
ca: L'autor d'aquesta traducció.

en: Revision authored by (uid)
ca: Revisió elaborada per (uid)
