Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Migration
cs: Migrace

en: Revision timestamp
cs: Časové razítko revize

en: The source language from which this translation was created.
cs: Původní jazyk, ze kterého byl obsah přeložen.

en: The author of this translation.
cs: Autor tohoto překladu.
