Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Migration
da: Migrering

en: Created timestamp
da: Timestamp for oprettelse

en: Language (fr, en, ...)
da: Sprog (fr, en, …)

en: Revision log
da: Revideringslog

en: Modified timestamp
da: Modificeret timestamp

en: Revision timestamp
da: Version timestamp

en: Revision Log message
da: Versionslogbesked

en: The primary identifier for this version.
da: Den primære identifikator for denne version.

en: Title label.
da: Navn på titelfelt.

en: The source language from which this translation was created.
da: Kildesproget som danner basis for denne oversættelse.

en: The author of this translation.
da: Forfatteren af denne oversættelse.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
da: Unix timestamp for hvornår oversættelsen blev oprettet.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
da: Unix timestamp hvor oversættelsen sidst blev gemt.

en: Revision authored by (uid)
da: Version skrevet af (uid)

en: The entity type this translation relates to
da: Entity-typen som denne oversættelse relaterer til.
