Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Migration
et: Migreerimine

en: Bundle
et: kogum

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Revision log
et: Redaktsioonide logi

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: Revision Log message
et: Versioonilogi teade

en: Title label.
et: Pealkirja silt.

en: The source language from which this translation was created.
et: Lähtekeel, mis oli tõlke aluseks.

en: The author of this translation.
et: Selle tõlke autor.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
et: Tõlke loomise aega tähistav Unix ajatempel.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
et: Tõlke viimase muutmise aega tähistav Unix ajatempel.

en: Revision authored by (uid)
et: Redaktsiooni autor (uid)
