Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Migration
fi: Migraatio

en: Bundle
fi: Paketti

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Language (fr, en, ...)
fi: Kieli (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
fi: Muokattu-aikaleima

en: Revision timestamp
fi: Version aikaleima

en: Revision Log message
fi: Sisältöversion logiviesti

en: Title label.
fi: Otsikon etiketti.

en: Revision authored by (uid)
fi: Solmun version kirjoittaja (uid)
