Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Language (fr, en, ...)
hu: Nyelv (fr, en, ...)

en: Revision log
hu: Változatnapló

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: Revision timestamp
hu: Változat időbélyege

en: Revision Log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: The primary identifier for this version.
hu: Ennek a verziónak az elsődleges azonosítója.

en: Title label.
hu: Cím cimke.

en: The source language from which this translation was created.
hu: A forrásnyelv melyről a fordítás történt.

en: The author of this translation.
hu: Ennek a fordításnak a szerzője.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
hu: A Unix időbélyeg, amikor a fordítás lérejött.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
hu: A fordítás legutóbbi mentésének Unix időbélyege.

en: Revision authored by (uid)
hu: Változat szerzője (uid)

en: The entity type this translation relates to
hu: Az entitástípus, amihez ez a fordítás kapcsolódik

en: The target language for this translation.
hu: Célnyelv ehhez a fordításhoz.

en: The entity ID this translation relates to
hu: Az entitás azonosítója, amihez ez a fordítás kapcsolódik

en: The entity revision ID this translation relates to
hu: Az entitás változatazonosítója, amihez ez a fordítás kapcsolódik
