Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Migration
id: Migrasi

en: Bundle
id: Bundel

en: Created timestamp
id: Tanda waktu pembuatan

en: Language (fr, en, ...)
id: Bahasa (fr, en, ...)

en: Revision log
id: Catatan revisi

en: Modified timestamp
id: Timestamp yang dimodifikasi

en: Revision timestamp
id: Revisi timestamp

en: Revision Log message
id: Pesan Log Revisi

en: The primary identifier for this version.
id: Pengenal utama untuk versi ini.

en: Title label.
id: Label judul.

en: The source language from which this translation was created.
id: Bahasa sumber yang digunakan untuk membuat terjemahan ini.

en: The author of this translation.
id: Pemilik terjemahan ini

en: The Unix timestamp when the translation was created.
id: Timestamp Unix saat terjemahan dibuat.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
id: Timestamp Unix ketika terjemahan terakhir kali disimpan.

en: Revision authored by (uid)
id: Revisi ditulis oleh (uid)
