Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Create new revision
it: Crea una nuova revisione

en: Migration
it: Migrazione

en: Created timestamp
it: Data e ora creazione

en: Language (fr, en, ...)
it: Lingua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
it: Data e ora modifica

en: Revision timestamp
it: Data e ora della revisione

en: Revision Log message
it: Messaggio di log per la revisione

en: The primary identifier for this version.
it: Identificatore primario per questa versione.

en: Title label.
it: Etichetta titolo.

en: The source language from which this translation was created.
it: La lingua di origine da cui questa traduzione è stata creata.

en: The author of this translation.
it: L'autore di questa traduzione

en: The Unix timestamp when the translation was created.
it: Il timestamp Unix di quando la traduzione è stata creata.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
it: Il timestamp Unix di quando la traduzione è stata salvata più di recente.

en: Revision authored by (uid)
it: Revisione scritta da (uid)
