Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Migration
no: Migrering

en: Bundle
no: Pakke

en: Created timestamp
no: Opprettet tidsstempel

en: Language (fr, en, ...)
no: Språk (fr, en, …)

en: Revision log
no: Revisjonslogg

en: Modified timestamp
no: Endret tidsstempel

en: Revision timestamp
no: Tidsstempel for revisjon

en: Revision Log message
no: Revisjonsloggmelding

en: The primary identifier for this version.
no: Primærnøkkelen for denne versjonen.

en: Title label.
no: Titteletikett.

en: The source language from which this translation was created.
no: Kildespråket som denne oversettelsen ble opprettet fra.

en: The author of this translation.
no: Forfatteren av denne oversettelsen.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
no: Unix tidsstempel da oversettelsen ble opprettet.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
no: Unix tidsstempel da oversettelsen ble sist endret.

en: Revision authored by (uid)
no: Revisjonen er skrevet av (uid)

en: The entity type this translation relates to
no: Entitetstypen denne oversettelsen gjelder

en: The target language for this translation.
no: Målspråket for denne oversettelsen.

en: The entity ID this translation relates to
no: Entitets-IDen denne oversettelsen gjelder

en: The entity revision ID this translation relates to
no: Entitetsrevisjons-IDen denne oversettelsen gjelder
