Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Migration
nl: Migratie

en: Bundle
nl: Bundel

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Language (fr, en, ...)
nl: Taal (fr, en, ...)

en: Revision log
nl: Revisielog

en: Modified timestamp
nl: Tijdstip aangepast

en: Revision timestamp
nl: Revisietijdstip

en: Revision Log message
nl: Logboekbericht bij revisie

en: The primary identifier for this version.
nl: De primaire identificatie van deze versie.

en: Title label.
nl: Label van de titel.

en: The source language from which this translation was created.
nl: De brontaal van deze vertaling.

en: The author of this translation.
nl: De auteur van deze vertaling.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
nl: Het Unix-tijdstip waarop de vertaling is aangemaakt.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
nl: Het Unix-tijdstip waarop de vertaling voor het laatst is opgeslagen.

en: Revision authored by (uid)
nl: Revisie geschreven door (uid)

en: The entity type this translation relates to
nl: Het gerelateerde entiteitstype van deze vertaling

en: The target language for this translation.
nl: De doeltaal voor deze vertaling.

en: The entity ID this translation relates to
nl: Het entiteits-ID waar deze vertaling bij hoort

en: The entity revision ID this translation relates to
nl: De entiteits-revisie-ID waar deze vertaling bij hoort
