Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Migration
pl: Migracja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)

en: Revision log
pl: Dziennik wersji

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: Revision timestamp
pl: Znacznik czasowy wersji

en: Revision Log message
pl: Wpis do dziennika wersji

en: The primary identifier for this version.
pl: Podstawowy identyfikator tej wersji.

en: Title label.
pl: Etykieta tytułu.

en: The source language from which this translation was created.
pl: Język źródłowy, w którym zostało wykonane tłumaczenie

en: The author of this translation.
pl: Autor tego tłumaczenia.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
pl: Czasu utworzenia tłumaczenia w formacie Unix timestamp.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
pl: Czas ostatniego zapisu tłumaczenia w formacie Unix timestamp.

en: Revision authored by (uid)
pl: Wersja autorstwa (uid)

en: The entity type this translation relates to
pl: Typ encji, z którą związane jest to tłumaczenie

en: The target language for this translation.
pl: Język docelowy tego tłumaczenia.

en: The entity ID this translation relates to
pl: ID encji, której dotyczy to tłumaczenie

en: The entity revision ID this translation relates to
pl: ID rewizji encji, której dotyczy to tłumaczenie
