Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Migration
ro: Migrare

en: Bundle
ro: Pachet

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării

en: Language (fr, en, ...)
ro: Limba (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ro: Amprenta de timp a modificării

en: Revision timestamp
ro: Amprenta de timp areviziei

en: Revision Log message
ro: Mesaj de jurnal pentru revizie

en: The primary identifier for this version.
ro: Identificatorul primar pentru această versiune.

en: Title label.
ro: Etichetă titlu.

en: The source language from which this translation was created.
ro: Limba sursă din care această traducere a fost creată.

en: The author of this translation.
ro: Autorul acestei traduceri.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
ro: Timpul Unix al creării traducerii.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
ro: Amprenta de timp în format Unix când traducerea a fost cel mai recent salvată.

en: Revision authored by (uid)
ro: Revizie autorizată de (uid)
