Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Migration
ru: Миграция

en: Bundle
ru: Набор

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Language (fr, en, ...)
ru: Язык (fr, en, ...)

en: Revision log
ru: Лог ревизии

en: Modified timestamp
ru: Время изменения

en: Revision timestamp
ru: Метка времени редакции

en: Revision Log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: The primary identifier for this version.
ru: Основной идентификатор для данной версии.

en: Title label.
ru: Метка заголовка.

en: The source language from which this translation was created.
ru: Исходный язык, с которого был осуществлён перевод.

en: The author of this translation.
ru: Автор этого перевода.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
ru: Время создания перевода в Unix-формате времени.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
ru: Время последнего сохранения перевода в Unix-формате времени.

en: Revision authored by (uid)
ru: Редакция создана (uid)

en: The entity type this translation relates to
ru: Тип сущности этого перевода относится к

en: The target language for this translation.
ru: На какой язык будет перевод.

en: The entity ID this translation relates to
ru: ID сущности этого перевода относится к

en: The entity revision ID this translation relates to
ru: ID ревизии сущности этого перевода относится к
