Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Revision timestamp
th: เวลาในการแก้ไข
