Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Migration
tr: Göç

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu

en: Language (fr, en, ...)
tr: Dil (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
tr: Zaman damgası değiştirildi

en: Revision timestamp
tr: Sürüm zaman damgası

en: Revision Log message
tr: Sürüm Günlüğü iletisi

en: The primary identifier for this version.
tr: Bu sürümün birincil tanıtıcısı.

en: Title label.
tr: Başlık etiketi.

en: The source language from which this translation was created.
tr: Bu çevirinin oluşturulduğu kaynak dil.

en: The author of this translation.
tr: Bu çevirinin yazarı.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
tr: Çevirinin oluşturulduğu zamanın Unix zaman damgası.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
tr: Çevirinin en son kaydedildiği zamanın Unix zaman damgası.

en: Revision authored by (uid)
tr: Düzeltmeyi yazan (uid)
