Field as Block (8.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Formatter
id: Pengformat

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Format type machine name
id: Tipe format nama mesin
