Field Help Text (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ja: 編集画面のこのフィールドの下に表示したい説明。<br />利用可能なHTMLタグ: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
ja: 使用できるHTMLタグ: @tags

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
