Field Help Text (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ro: Instrucțiuni care vor fi prezentate utilizatorului sub câmp în formular.<br />Marcaje HTML permise: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
ro: Taguri HTML permise @tags

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.
