Field Help Text (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
tr: Düzenleme formunda bu alanın altında kullanıcıya sunulacak yönergeler.<br />İzin verilen HTML etiketleri: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri: @tags

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
