Field Help Text (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
cs: Pokyny, které se mají zobrazit uživateli pod daným polem při úpravě obsahu. <br />Povolené HTML tagy: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
cs: Povolené HTML značky: @tags

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
