Field Help Text (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
da: Tilladte HTML-tags: @tags

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
