Field Help Text (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
fi: Sallitut HTML-tagit: @tags

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
