Field Help Text (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
it: Istruzioni da presentare all'utente sotto questo campo nella maschera di modifica.<br />Tag HTML consentiti: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
it: Elementi HTML permessi: @tags

en: This field supports tokens.
it: Il campo accetta i token.
