Field Help Text (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
