Field Help Text (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Label
fa: برچسب

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در ورقه تدوین، زیر این میدان به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های HTML مجاز: @tags

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.
