Field Help Text (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
sk: Povolené sú HTML značky: @tags

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
