Field Help Text (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Instruccions que es presenten a l'usuari a sota d'aquest camp al formulari d'edició.<br /> Etiquetes HTML permeses: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
ca: Etiquetes HTML permeses: @tags

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
