Field Help Text (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
es: Instrucciones para presentar al usuario por debajo de este campo en el formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
es: Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
