Field Help Text (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
gl: Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
