Field Help Text (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hu: A felhasználók számára az űrlap szerkesztésekor a mező alatt megjelenő útmutató.<br />Megengedett HTML elemek: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők: @tags

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.
