Field Help Text (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
de: Eine Hilfestellung, die dem Benutzer unter diesem Feld im Eingabeformular angezeigt wird.<br />Zulässige HTML-Tags: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
de: Erlaubte HTML-Tags: @tags

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.
