Field Help Text (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
el: Οδηγίες που θα παρουσιάζονται στο χρήστη κάτω από αυτό το πεδίο στη φόρμα επεξεργασίας.<br />Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
el: Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: @tags

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
