Field Help Text (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
