FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Date
ast: Data

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
