FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Date
eo: Dato

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
