FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
