FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: About
my: အကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Other...
my: အခြား ...
