FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
