FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Date
hr: Datum

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Decimal
hr: Decimalni

en: About
hr: Opis

en: IP address
hr: IP adresa

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
