FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: IP address
hy: IP հասցե

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
