FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Other...
kn: ಇತರೆ...
