FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Date
mr: दिनांक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
