FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: About
sl: O modulu

en: IP address
sl: IP naslovi
