FieldMask (8.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Date
is: Dagsetning

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Percentage
is: Prósenta

en: Uppercase
is: Hástafa

en: About
is: Um

en: IP address
is: IP vistfang

en: Other...
is: annað...

en: Social Security Number (SSN)
is: Kennitala
