FieldMask (8.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Date
lv: Datums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: About
lv: Par

en: IP address
lv: IP adrese

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Other...
lv: Cits...
