FieldMask (8.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Date
ne: मिति

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Email
ne: ईमेल

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: About
ne: बारेमा
