FieldMask (8.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Percentage
sk: Percent

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: About
sk: Informácie o

en: IP address
sk: IP adresa

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
