FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Date
az: Tarix

en: - None -
az: - heç nə -

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Decimal
az: Onluq

en: About
az: Haqqında

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
